Poniedziałek 2019-09-23, WSPOMNIENIE ŚW. OJCA PIO Z PIETRELCINY, KAPŁANA

Łk 8,16-18
Jezus powiedział do tłumów: „Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło. Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma”.

Rada Parafialna

Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że wszyscy członkowie Zarządu Parafialnego pracują bezinteresownie. Dzięki ich poświęceniu i pracy nasz  ośrodek w LMK zdobywa fundusze które są konieczne dla obecnego i przyszłego funkcjonowania Parafii  oraz domu parafialnego. Nie każdy może wie, ale poza członkami Rady jest wiele innych osób które w miarę swoich możliwości służą pomocą  – wszystkim składam słowa podziękowania w staropolskim – Bóg Zapłać!.

Obowiązki członków rady

Jednym z głównych obowiązków członków rady jest pomoc i współpraca z duszpasterzem w organizowaniu życia parafii i działalności katolickiego ośrodka.

Skład Rady Parafialnej  i Ekonomicznej

PREZES

Mr Mariusz KAŁDON

SEKRETARZ

Mrs Adrianna JAGIELSKA

SKARBNIK

Mrs  Magdalena ROMAŃCZUK

GIFT AID OFFICER

Mrs Dorota GROVES

INNI CZŁONKOWIE :

Anna Czarniecka,  Joanna Aleksandrzak , Adam Wiatrowicz , Agata Wiatrowicz , Jarosław Romańczuk  , Piotr Romańczuk  , Maricn Roman, Andrzej Mikołajko, Kamil Kołodziejczak.

Honorowym Prezesem naszej Parafii jest Pan Ryszard Grzybowski.