Sobota 2020-01-18, 1. tydz. zwykły

Mk 2, 13-17
Jezus wyszedł znowu nad jezioro. Cały lud przychodził do Niego, a On go nauczał. A przechodząc, ujrzał Lewiego, syna Alfeusza, siedzącego na komorze celnej, i rzekł do niego: «Pójdź za Mną!» Ten wstał i poszedł za Nim. Gdy Jezus siedział w jego domu przy stole, wielu celników i grzeszników siedziało razem z Jezusem i Jego uczniami. Wielu bowiem było tych, którzy szli za Nim. Niektórzy uczeni w Piśmie, spośród faryzeuszów, widząc, że je z grzesznikami i celnikami, mówili do Jego uczniów: «Czemu On je i pije z celnikami i grzesznikami?» Jezus, usłyszawszy to, rzekł do nich: «Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem, aby powołać sprawiedliwych, ale grzeszników».

Rada Parafialna

Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że wszyscy członkowie Zarządu Parafialnego pracują bezinteresownie. Dzięki ich poświęceniu i pracy nasz  ośrodek w LMK zdobywa fundusze które są konieczne dla obecnego i przyszłego funkcjonowania Parafii  oraz domu parafialnego. Nie każdy może wie, ale poza członkami Rady jest wiele innych osób które w miarę swoich możliwości służą pomocą  – wszystkim składam słowa podziękowania w staropolskim – Bóg Zapłać!.

Obowiązki członków rady

Jednym z głównych obowiązków członków rady jest pomoc i współpraca z duszpasterzem w organizowaniu życia parafii i działalności katolickiego ośrodka.

Skład Rady Parafialnej  i Ekonomicznej

PREZES

Mr Mariusz KAŁDON

SEKRETARZ

Mrs Adrianna JAGIELSKA

SKARBNIK

Mrs  Magdalena ROMAŃCZUK

GIFT AID OFFICER

Mrs Dorota GROVES

INNI CZŁONKOWIE :

Anna Czarniecka,  Joanna Aleksandrzak , Adam Wiatrowicz , Agata Wiatrowicz , Jarosław Romańczuk  , Piotr Romańczuk  , Maricn Roman, Andrzej Mikołajko, Kamil Kołodziejczak.

Honorowym Prezesem naszej Parafii jest Pan Ryszard Grzybowski.