Czwartek 2019-11-14, 32. tydz. zwykły

Łk 17,20-25
Jezus zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: „Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie; i nie powiedzą: «Oto tu jest» albo: «tam». Oto bowiem królestwo Boże jest pośród was”. Do uczniów zaś rzekł: „Przyjdzie czas, kiedy zapragniecie ujrzeć choćby jeden z dni Syna Człowieczego, a nie zobaczycie. Powiedzą wam: «Oto tam» lub: «oto tu». Nie chodźcie tam i nie biegnijcie za nimi. Bo jak błyskawica, gdy zabłyśnie, świeci od jednego krańca widnokręgu aż do drugiego, tak będzie z Synem Człowieczym w dniu Jego. Wpierw jednak musi wiele wycierpieć i być odrzuconym przez to pokolenie”.

Sklepik Parafialny

W naszym Polskim Ośrodku Katolickim działa sklepik, który oferuje szeroką gamę produktów dewocjonalnych, gadżetów religijnych oraz dobrych chrześcijańskich książek i płyt muzycznych.

Sklepik prowadzi Justyna Darmaszek - kontakt 07936660906
czynny w każdą sobotę i niedzielę od 20.00 do 20.30