Poniedziałek 2019-10-14, 28. tydz. zwykły

Łk 11, 29-32
Gdy tłumy się gromadziły, Jezus zaczął mówić: «To plemię jest plemieniem przewrotnym. Żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku Jonasza. Jak bowiem Jonasz był znakiem dla mieszkańców Niniwy, tak będzie Syn Człowieczy dla tego plemienia. Królowa z Południa powstanie na sądzie przeciw ludziom tego plemienia i potępi ich; ponieważ ona przybyła z krańców ziemi słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon. Ludzie z Niniwy powstaną na sądzie przeciw temu plemieniu i potępią je; ponieważ oni dzięki nawoływaniu Jonasza się nawrócili, a oto tu jest coś więcej niż Jonasz».

67 pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Aylesford.

Polska Misja Katolicka organizuje 1 września 67 pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Aylesford. „Stągwie napełnione po brzegi”. Pielgrzymce przewodził będzie i wygłosi Słowo Boże – Ks. Bp. Michał Janocha . Podczas pielgrzymki uroczyste poświęcenie i nałożenie szkaplerzy. Zapisy na pielgrzymkę w naszej parafii w sierpniu.