Czwartek 2020-07-09, Wspomnienie świętych męczenników Augustyna Zhao Rong, prezbitera, i Towarzyszy

Mt 10,7-15
Jezus powiedział do swoich apostołów: «Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swych trzosów. Nie bierzcie w drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski. Wart jest bowiem robotnik swej strawy. A gdy przyjdziecie do jakiegoś miasta albo wsi, wywiedzcie się, kto tam jest godny, i u niego zatrzymajcie się, dopóki nie wyjdziecie. Wchodząc do domu, przywitajcie go pozdrowieniem. Jeśli dom na to zasługuje, niech zstąpi na niego pokój wasz; jeśli zaś nie zasługuje, niech pokój wasz powróci do was. A jeśliby was gdzieś nie chciano przyjąć i nie dano posłuchu słowom waszym, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych! Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu».

ZAMKNIĘCIE KOŚCIOŁA ACCRINGTON , NELSON I BLACKBURN

KOCHANI   PARAFIANIE !

WŁAŚNIE OTRZYMAŁEM INFORMACJĘ O ZAMKNIĘCIU KOŚCIOŁA ACCRINGTON , NELSON I BLACKBURN– INFORMUJĘ, ŻE ZAMÓWIONE INTENCJE BĘDĄ SPRAWOWANE

W NASZEJ KAPLICY W POLSKIM OŚRODKU W BLACKBURN

44 PRESTON NEW ROAD
BB2 6AH   BLACKBURN

POLECAM WAS WSZYSTKICH NA MODLITWIE OPIECE PATRONKI NASZEJ PARAFII MATCE BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

KS. ROBERT

!!! UWAGA!!!

Oficjalne stanowisko

Przewodniczącego Konferencji Episkopatu

Anglii i Walii

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE WSZYSTKIE MSZE ŚW. Z UDZIAŁEM LUDU SA ODWOŁANE CHCĘ POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKIE ZAMÓWIONE INTENCJE MSZY ŚW. BĘDĄ SPRAWOWANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH!!!

CZEKAM NA DYSPOZYCJE Z PCM DOTYCZĄCE INNYCH FORM SPOTKAŃ I ŻYCIA PARAFIALNEGO!!!

PROSZĘ O ŚLEDZENIE NA BIEŻĄCO INFORMACJI NA STRONIE PARAFIALNEJ