Sobota 2019-07-20, 15. tydz. zwykły

Mt 12,14-21
Faryzeusze wyszli i odbyli naradę przeciw Jezusowi, w jaki sposób Go zgładzić. Gdy Jezus dowiedział się o tym, oddalił się stamtąd. A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich. Lecz im surowo zabronił, żeby Go nie ujawniali. Tak miało się spełnić słowo proroka Izajasza: „Oto mój Sługa, którego wybrałem, umiłowany mój, w którym moje serce ma upodobanie. Położę ducha mojego na Nim, a On zapowie prawo narodom. Nie będzie się spierał ani krzyczał, i nikt nie usłyszy na ulicach Jego głosu. Trzciny zgniecionej nie złamie ani knota tlejącego nie dogasi, aż zwycięsko sąd przeprowadzi. W Jego imieniu narody nadzieję pokładać będą”.

Życzenia Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej Bp.Wiesława Lechowicza

„Była Światłość prawdziwa, która oświeca każdego człowieka gdy na świat przychodzi” /J 1,9/

Bp. Wiesław Lechowicz przesyła życzenia Bożonarodzeniowe polskiej emigracji.

Zobacz życzenia