Wtorek 2020-12-01, I tydz. Adwentu

Łk 10,21-24
Jezus rozradował się w Duchu Świętym i rzekł: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Ojciec mój przekazał Mi wszystko. Nikt też nie wie, kim jest Syn, tylko Ojciec; ani kim jest Ojciec, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić». Potem zwrócił się do samych uczniów i rzekł: «Szczęśliwe oczy, które widzą to, co wy widzicie. Bo powiadam wam: Wielu proroków i królów pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć, co słyszycie, a nie usłyszeli».

Krąg Biblijny - Lectio Divina

W naszej parafii od stycznia 2015 roku w każdy pierwszy piątek o godzinie 19 30 odbywają się spotkania w ramach Lecio Divina. Spotkania prowadzi siostra Halina  ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej