Wtorek 2020-12-01, I tydz. Adwentu

Łk 10,21-24
Jezus rozradował się w Duchu Świętym i rzekł: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Ojciec mój przekazał Mi wszystko. Nikt też nie wie, kim jest Syn, tylko Ojciec; ani kim jest Ojciec, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić». Potem zwrócił się do samych uczniów i rzekł: «Szczęśliwe oczy, które widzą to, co wy widzicie. Bo powiadam wam: Wielu proroków i królów pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć, co słyszycie, a nie usłyszeli».

Schola

W naszej Parafii od kilku lat prężnie działa Schola.

Ubogaca naszą liturgię przygotowując śpiewy które wykonuje podczas Mszy Świętych, nabożeństw  oraz spotkań modlitewnych .

„Radośnie śpiewajcie Bogu, naszej Mocy, wykrzykujcie Bogu Jakuba! Zacznijcie śpiew i w bęben uderzcie, w harfę słodko dźwięczącą i lirę! Dmijcie w róg na nowiu, podczas pełni, w nasz dzień uroczysty!” (Psalm 81)

Wszystkich którzy pragną śpiewem lub grą na instrumentach Wielbić Pana zapraszamy do współpracy.

Telefony do kontaktu - Andrzej - 07526145915  Gosia - 07440025465