Sobota 2018-08-18, 19. tydz. zwykły

Mt 19,13-15
Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

logo parafii blackburn

WIADOMOŚCI PARAFIALNE

ADOREMUS 2018

11 sierpień 2018 admin

Pielgrzymka do Holywell i Pantasaph

15 czerwiec 2018 admin

Jak co roku zapraszamy wszystkich rodaków do uczestnictwa w jednodniowej, autokarowej pielgrzymce do Holywell i Pantasaph, która odbędzie się 15 Lipca 2018 (Niedziela).

Uroczystość Bożego Ciała

09 czerwiec 2018 admin

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała . Msza św. o godzinie 10.00 przed naszym katolickim ośrodkiem . Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy. Mszę św. poprowadzi Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Henryk Tomasik

Pielgrzymka do Peru

04 czerwiec 2018 admin

Wszystkich chętnych parafian serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Peru. W ramach pielgrzymki zostalo również zaplanowane zwiedzanie i wypoczynek.

Status Polakow po wyjsciu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

04 czerwiec 2018 admin

Z ŻYCIA PARAFII

CYTATY BIBLIJNE