Sobota 2018-08-18, 19. tydz. zwykły

Mt 19,13-15
Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Przynależność Do Parafii

Polskie parafie Rzymsko – Katolickie w Anglii i Walii są parafiami personalnymi W praktyce oznacza to, że tylko osoba, która pisemnie wyrazi swą przynależność do wspólnoty, staje się jej oficjalnym członkiem. Ma to decydujące znaczenie w momencie przystępowania do sakramentów świętych w danym kościele. Procedura zapisania się do parafia jest bardzo prosta. Wystarczy podać swoje dane duszpasterzowi odpowiedzialnemu (proboszczowi) w naszej parafii.