Piątek 2019-06-21, Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika

Mt 6,19-23
Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.

Rada Parafialna

Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że wszyscy członkowie Zarządu Parafialnego pracują bezinteresownie. Dzięki ich poświęceniu i pracy nasz  ośrodek w LMK zdobywa fundusze które są konieczne dla obecnego i przyszłego funkcjonowania Parafii  oraz domu parafialnego. Nie każdy może wie, ale poza członkami Rady jest wiele innych osób które w miarę swoich możliwości służą pomocą  – wszystkim składam słowa podziękowania w staropolskim – Bóg Zapłać!.

Obowiązki członków rady

Jednym z głównych obowiązków członków rady jest pomoc i współpraca z duszpasterzem w organizowaniu życia parafii i działalności katolickiego ośrodka.

Skład Rady Parafialnej  i Ekonomicznej

PREZES

Mr Mariusz KAŁDON

SEKRETARZ

Mrs Adrianna JAGIELSKA

SKARBNIK

Mrs  Magdalena ROMAŃCZUK

GIFT AID OFFICER

Mrs Dorota GROVES

INNI CZŁONKOWIE :

Anna Czrniecka, Ewa Majcher, Anna Bober , Joanna Aleksandrzak , Adam Wiatrowicz , Agata Wiatrowicz , Jarosław Romańczuk  , Paweł Głaczkowski  , Joanna Głaczkowska , Andrzej Romańczuk , Zbigniew Mogielnicki, Piotr Romańczuk , Krzysztof Michnik , Katarzyna Lipińska , Marcin Lipiński, Anna Kuczkowska , Magdalena Kondzielewska , Łukasz Majcher , Artur Gnat .

Honorowym Prezesem naszej Parafii jest Pan Ryszard Grzybowski.