Środa 2019-02-20, 6. tydz. zwykły

Mk 8,22-26
Jezus i uczniowie przyszli do Betsaidy. Tam przyprowadzili Mu niewidomego i prosili, żeby się go dotknął. On ujął niewidomego za rękę i wyprowadził go poza wieś. Zwilżył mu oczy śliną, położył na niego ręce i zapytał: „Czy widzisz co?” A gdy przejrzał, powiedział: „Widzę ludzi, bo gdy chodzą, dostrzegam ich niby drzewa”. Potem znowu położył ręce na jego oczy. I przejrzał on zupełnie, i został uzdrowiony; wszystko widział teraz jasno i wyraźnie. Jezus odesłał go do domu ze słowami: „Tylko do wsi nie wstępuj”.

Rada Parafialna

Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że wszyscy członkowie Zarządu Parafialnego pracują bezinteresownie. Dzięki ich poświęceniu i pracy nasz  ośrodek w LMK zdobywa fundusze które są konieczne dla obecnego i przyszłego funkcjonowania Parafii  oraz domu parafialnego. Nie każdy może wie, ale poza członkami Rady jest wiele innych osób które w miarę swoich możliwości służą pomocą  – wszystkim składam słowa podziękowania w staropolskim – Bóg Zapłać!.

Obowiązki członków rady

Jednym z głównych obowiązków członków rady jest pomoc i współpraca z duszpasterzem w organizowaniu życia parafii i działalności katolickiego ośrodka.

Skład Rady Parafialnej  i Ekonomicznej

PREZES

Mr Mariusz KAŁDON

SEKRETARZ

Mrs Adrianna JAGIELSKA

SKARBNIK

Mrs  Magdalena ROMAŃCZUK

GIFT AID OFFICER

Mrs Dorota GROVES

INNI CZŁONKOWIE :

Anna Czrniecka, Ewa Majcher, Anna Bober , Joanna Aleksandrzak , Adam Wiatrowicz , Agata Wiatrowicz , Jarosław Romańczuk  , Paweł Głaczkowski  , Joanna Głaczkowska , Andrzej Romańczuk , Zbigniew Mogielnicki, Piotr Romańczuk , Krzysztof Michnik , Katarzyna Lipińska , Marcin Lipiński, Anna Kuczkowska , Magdalena Kondzielewska , Łukasz Majcher , Artur Gnat .

Honorowym Prezesem naszej Parafii jest Pan Ryszard Grzybowski.