Piątek 2019-06-21, Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika

Mt 6,19-23
Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność”.

Sklepik Parafialny

W naszym Polskim Ośrodku Katolickim działa sklepik, który oferuje szeroką gamę produktów dewocjonalnych, gadżetów religijnych oraz dobrych chrześcijańskich książek i płyt muzycznych.

Sklepik jest otwarty w każdą sobotę od 20:00 -20:30 oraz niedzielę od 18:30 do 19:00

Sklepik prowadzi Katarzyna Lipińska tel. 07806526458.