Piątek 2018-12-14, Wspomnienie Św. Jana Od Krzyża, Kapłana i Doktora Kościoła

Mt 11,16-19
Jezus powiedział do tłumów: „Z kim mam porównać to pokolenie? Podobne jest ono do przebywających na rynku dzieci, które przymawiają swym rówieśnikom: «Przygrywaliśmy wam, a nie tańczyliście; biadaliśmy, a wyście nie zawodzili». Przyszedł bowiem Jan: nie jadł ani nie pił, a oni mówią: «Zły duch go opętał». Przyszedł Syn Człowieczy: je i pije, a oni mówią: «Oto żarłok i pijak, przyjaciel celników i grzeszników». A jednak mądrość usprawiedliwiona jest przez swe czyny”.

Obowiązkowe opłaty za parkowanie w całym centrum miasta Blackburn !!!

Od 1 października 2018 r. urzędnicy miasta wprowadzili obowiązkowe opłaty za parkowanie w całym centrum miasta Blackburn.

Przekazuje dla wszystkich tą informacje aby zwrócić uwagę na dokonanie opłaty parkingowej 1 funt za 3 godziny przed udziałem w niedzielnej Mszy świętej.

Te opłaty będą obowiązywały we wszystkie niedziele i święta oprócz normalnych opłat parkingowych w ciągu tygodnia.

Ciężko jest sprawiedliwie zinterpretować to zarządzenie miasta aby kosztem uczestników nabożeństw zdobywać pieniądze

Proszę przekazywać tą informacje swoim bliskim i znajomym.