Sobota 2019-07-20, 15. tydz. zwykły

Mt 12,14-21
Faryzeusze wyszli i odbyli naradę przeciw Jezusowi, w jaki sposób Go zgładzić. Gdy Jezus dowiedział się o tym, oddalił się stamtąd. A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich. Lecz im surowo zabronił, żeby Go nie ujawniali. Tak miało się spełnić słowo proroka Izajasza: „Oto mój Sługa, którego wybrałem, umiłowany mój, w którym moje serce ma upodobanie. Położę ducha mojego na Nim, a On zapowie prawo narodom. Nie będzie się spierał ani krzyczał, i nikt nie usłyszy na ulicach Jego głosu. Trzciny zgniecionej nie złamie ani knota tlejącego nie dogasi, aż zwycięsko sąd przeprowadzi. W Jego imieniu narody nadzieję pokładać będą”.

Życzenia Wielkanocne ks. Roberta i ks. Damiana

Droga Rodzino Parafialna , Kochani Goście i nasi Przyjaciele!

Święta Zmartwychwstania Pańskiego budzą głęboką wdzięczność wobec

Boskiego Zbawiciela  za Jego bolesną mękę, śmierć i zmartwychwstanie, otwierające nam bramy wiecznego zbawienia. Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas nieustannie z darami swojej Boskiej Miłości,  ponieważ nas kocha, bo wydał za nas samego siebie i dla nas wszystkich  odniósł zwycięstwo, oddał nas i świat Bogu.

Przeżywając Tajemnicę Triduum Paschalnego, składamy najserdeczniejsze życzenia:

Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa opromienia życie miłością i pokojem.

Niech Chrystus, który pokonał śmierć, obdarzy zdrowiem oraz sprawi, by każdy dzień przepełniony był radosnym blaskiem niezniszczalnego życia wiecznego, a Maryja niech wyprasza u Zwycięskiego Syna moc i wytrwanie w przeciwnościach.

Ks. Robert i Ks. Damian