Wtorek 2019-05-21, 5. tydz.wielkanocny

J 14,27-31a
Jezus powiedział do swoich uczniów: „Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka. Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie. A teraz powiedziałem wam o tym, zanim to nastąpi, abyście uwierzyli, gdy się to stanie. Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie. Ale niech świat się dowie, że Ja miłuję Ojca i że tak czynię, jak Mi Ojciec nakazał”.

Życzenia Wielkanocne ks. Roberta i ks. Damiana

Droga Rodzino Parafialna , Kochani Goście i nasi Przyjaciele!

Święta Zmartwychwstania Pańskiego budzą głęboką wdzięczność wobec

Boskiego Zbawiciela  za Jego bolesną mękę, śmierć i zmartwychwstanie, otwierające nam bramy wiecznego zbawienia. Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas nieustannie z darami swojej Boskiej Miłości,  ponieważ nas kocha, bo wydał za nas samego siebie i dla nas wszystkich  odniósł zwycięstwo, oddał nas i świat Bogu.

Przeżywając Tajemnicę Triduum Paschalnego, składamy najserdeczniejsze życzenia:

Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa opromienia życie miłością i pokojem.

Niech Chrystus, który pokonał śmierć, obdarzy zdrowiem oraz sprawi, by każdy dzień przepełniony był radosnym blaskiem niezniszczalnego życia wiecznego, a Maryja niech wyprasza u Zwycięskiego Syna moc i wytrwanie w przeciwnościach.

Ks. Robert i Ks. Damian