Poniedziałek 2018-11-19, 33. tydz. zwykły

Łk 18,35-43
Kiedy Jezus zbliżył się do Jerycha, jakiś niewidomy siedział przy drodze i żebrał. Gdy usłyszał, że tłum przeciąga, dowiadywał się, co się dzieje. Powiedzieli mu, że Jezus z Nazaretu przechodzi. Wtedy zaczął wołać: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Ci, co szli na przedzie, nastawali na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Jezus przystanął i kazał przyprowadzić go do siebie. A gdy się zbliżył, zapytał go: „Co chcesz, abym ci uczynił?” Odpowiedział: „Panie, żebym przejrzał”. Jezus mu odrzekł: „Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła”. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga. Także cały lud, który to widział, oddał chwałę Bogu.

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa

W listopadzie rozpoczynamy dla wszystkich zainteresowanych przygotowanie do sakramentu małżeństwa . Podaje wcześniej terminy aby zaplanować w swoich terminarzach nasze spotkania .

Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa aby otrzymać zaświadczenie o ukończeniu Kursu Przedmałżeńskiego.

1. Spotkanie 10 listopada 2018r. – godz. 20.00 - Polski Ośrodek ( 44 Preston New Road , BB2 6AH)

2. Spotkanie 17 listopada 2018r. – godz. 10.00 – 15.00 Polski Ośrodek

3. Spotkanie 24 listopada 2018r. – godz. - 20.00 Polski Ośrodek

Wszystkich zainteresowanych proszę o przybycie na pierwsze spotkanie, bez wcześniejszego zgłaszania.

Podczas Kursu zostaną podane dokumenty do wypełnienia i wszystkie informacje dotyczące przygotowania i sakramentu małżeństwa w Wielkiej Brytanii i Polsce.