2019-08-18, 20. Niedziela zwykła

Łk 12,49-53
Jezus powiedział do swoich uczniów: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął! Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej”.

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa

W listopadzie rozpoczynamy dla wszystkich zainteresowanych przygotowanie do sakramentu małżeństwa . Podaje wcześniej terminy aby zaplanować w swoich terminarzach nasze spotkania .

Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa aby otrzymać zaświadczenie o ukończeniu Kursu Przedmałżeńskiego.

1. Spotkanie 10 listopada 2018r. – godz. 20.00 - Polski Ośrodek ( 44 Preston New Road , BB2 6AH)

2. Spotkanie 17 listopada 2018r. – godz. 10.00 – 15.00 Polski Ośrodek

3. Spotkanie 24 listopada 2018r. – godz. - 20.00 Polski Ośrodek

Wszystkich zainteresowanych proszę o przybycie na pierwsze spotkanie, bez wcześniejszego zgłaszania.

Podczas Kursu zostaną podane dokumenty do wypełnienia i wszystkie informacje dotyczące przygotowania i sakramentu małżeństwa w Wielkiej Brytanii i Polsce.