Ekstremalna Droga Krzyżowa 2013

W imieniu organizatorów tegorocznej edycji Ekstremalnej Drogi Krzyżowej pragnę  podziękować uczestnikom, którzy wzięli w niej udział oraz Księdzu Proboszczowi, który nas wspierał.  Zarówno odprawiając w naszej intencji Mszę św, udzielając błogosławieństwa na drogę, ale również użyczając Polski Klub, który jest zawsze dla nas otwarty.

W tegoroczna EDK odbyła się w nocy z 15/16 marca, w której wzięły udział 33 osoby. Wszyscy bezpiecznie,  umocnieni duchowo, choć z obolałymi nogami ukończyliśmy drogę a dystans prawie 46 kilometrów do Silsden przeszliśmy w czasie poniżej 12 godzin(około godzinę krócej niż w zeszłym roku) . Najmłodsza uczestniczka miała 17 lat a najstarsza 60. W drodze towarzyszyły nam rozważania księdza Jacka Stryczek z Krakowa a dotyczyły one ,,Misji”

Zapraszamy do oglądnięcia naszej galerii zdjęć i filmów: Galeria

Z wyrazami szacunku

Zbyszek Mogielnicki

Zostaw Komentarz